Výzva predsedu NOZP

Milí kolegovia, kolegyne a členovia FANKLUBU POLÍCIE 

NOZP, Nový odborový zväz polície si okrem iného ako uvádza vo svojich stanovách ako je právna pomoc kolegom , stanovil aj okrem iného pomáhať kolegom a ich rodinám v zložitých a ťažkých životných situáciách.

V súčasnosti sme sa dozvedeli o ťažkom životnom príbehu kolegu z Nitry a jeho rodiny, kde sa prostredníctvom písomnej žiadosti o pomoc v rámci Nitrianskeho kraja obracia kolegyňa z ODI o možnú finančnú pomoc pre tohto kolegu.

Prinášame jej písomnú žiadosť v plnom znení :

Nakoľko idú Vianoce a nie každý z nás to má v živote ľahké, chceli by sme Vás poprosiť o pomoc pre nášho kolegu Mareka Šálku.

Pracuje ako policajt na ODI Nitra. Mareková manželka Pavlínka už 2 roky bojuje s veľmi ťažkou chorobou no a asi tušíte, že ide o rakovinu a bohužiaľ v 4. štádiu.

Marek s Pavlínkou majú spolu 3 krásne detičky (Miško – 5r., Silvia Anna – 8r., Lukas Andre – 11r.), ktoré síce nevedia presnú diagnózu, ale tušia, že niečo nie je v poriadku.

Keďže sa v dnešnej dobe ťažko vyžije z dvoch výplat, Marek to má ešte ťažšie. Plat má iba on, pričom platí úver, náklady na dom, lieky a horko ťažko zostáva na prežitie. Našťastie má rodinu, ktorá mu pomáha, ale už 2 roky je aj pre nich veľa.

Preto Vás chcem poprosiť. Určite im to pomôže a trošku im v tomto ťažkom období spolu vyčaríme úsmev.

Zbierka bude trvať do 17.12.2015.

Číslo účtu IBAN: SK9483605207004205362863

Je to ťažký a smutný životný príbeh nášho kolegu a jeho rodiny, ktorý by nemal z nás nikoho nechať ľahostajným. Preto sa touto cestou obraciam na Vás všetkých   členov NOZP, aby sme aspoň z časti a to finančnou dobrovoľnou zbierkou ukázali našu pravú tvár a to v tom, ako nám záleží na svojich kolegov a ich rodinách v takýchto ťažkých životných situáciách.

V prípade tom, že ste sa rozhodli nášmu kolegovi a jeho rodine týmto spôsobom pomôcť, zbierka je vedená na čísle účtu SK9483605207004205362863.

                                                                 Zo srdca Vám všetkým  ďakujem :

                                                             Predseda NOZP Vojtech Klučarovsky

image

Zatvoriť
PETÍCIA

POŽIADAJ O PETIČNÝ HÁROK NA EMAILOVEJ ADRESE

peticia@nozp.sk

alebo si ho stiahnu priamo tu

...::: PETÍCIA :::...

POZIADAJ O PETICNY HAROK