Stretnutie s bývalými kolegami vo výslužbe v obci Svätý Peter

V rámci svojej pracovnej činnosti dňa 14.11.2015 a na základe oficiálneho pozvania občianskeho združenia PVV (POLICAJT VO VÝSLUŽBE) vykonalo NOZP v obci Svätý Peter oficiálne stretnutie s bývalými kolegami vo výslužbe.

Toto stretnutie bolo pre nás obrovským vstupným krokom a hlavne správne nasmerovaným krokom za pomoci PVV, za čo im nesmierne z celého srdca ďakujeme.

V tento deň sme mali možnosť stretnúť fantastických ľudí a kolegov vo výslužbe, ktorí boli v minulosti policajtmi s obrovským srdcom pre toto povolanie a toto srdce im ostalo i do dnešného dňa. Z tohto stretnutia si NOZP odnieslo veľké množstvo pozitív, elánu, poznatkov a hlavne chuti a energie, ktorú potrebujeme.

Ako predseda NOZP môžem s určitosťou za všetkých spoločne konštatovať z tohto stretnutia iba jedno negatívum a to, že ma strašne mrzí, že títo naši kolegovia už nie sú na pozíciách v PZ , ktoré v minulosti zastávali. Svoje bývalé postavenia a pozície v rámci PZ si v minulosti vybudovali na základe skutočných služobných výkonoch a pozitívnych skutkov. Ich kariérny postup v rámci PZ bol iba skutočným zrkadlom a odrazom ich tvrdej práce a láske k tomuto zamestnaniu.

I kvôli týmto ľudom okrem iného som v minulosti vstúpil do radov PZ , keď to malé slovko :,, Policajt ” si každý ako z nás tak i občanov SR vážil. Preto nikdy nezabúdajme na našich bývalých kolegov, našich bývalých patrónov, učiteľov a ochrancov.

Čas je veličina plynutia a raz i my budeme stáť tam, kde dnes stoja oni.

 

Predseda NOZP: Vojtech Klučarovsky

image

Zatvoriť
PETÍCIA

POŽIADAJ O PETIČNÝ HÁROK NA EMAILOVEJ ADRESE

peticia@nozp.sk

alebo si ho stiahnu priamo tu

...::: PETÍCIA :::...

POZIADAJ O PETICNY HAROK